top of page

Вшанування заслуг настоятеля православної церкви у Суреї отця Михайла та візит Єпископа Західної Єпа

Єпископ Іларіон веде службу у Суреї

Єпископ Іларіон веде службу у Суреї


Чорноморець (Ванкувер)

В неділю 7 жовтня, о 10-тій ранку українська православна молодь Ванкуверу вітали Єпископа Західної Єпархії Української Православної Церкви Канади отця Іларіона. Мета візиту – нагорода настоятеля Храму Успіння Пресвятої Богородиці отця Михайла Поздика.

Сонячний день у Суреї тільки підкреслював святковість моменту: присутні були безумовно раді тому що керівництво Церкви належним чином оцінило кропітку працю отця Михайла. Не тільки парафіяни церкви а й вся українська громада Великого Ванкуверу поважає популярного священика. Приємно було зустріти знайомих і друзів, привітати отця Михайла прийшли представники інших церков включно з головою громади УПЦ КП у Нью-Вестмінстері паном Анатолієм Цяцькою.

Під час служби, у своїй промові, Єпископ Іларіон нагадав нам що ми працюєм щоб жити, а не живем щоб працювати, тоб-то у кожній нашій справі повинна бути присутня духовність.

По-більшості служба велась українською мовою, але зважаючи на англомовних гостей, частково і на англійській мові. Окремо треба згадати чудові співи церковного хору.

Акомпанує отець Михайло Поздик

Акомпанує отець Михайло Поздик


Після служби отець Михайло запросив всіх присутніх на перекуску та урочистий концерт. Пролунало кілька вітальних виступів від керівників українських організацій.

Їжа була смачною, кава запашною а концерт зворушуючим. На фортепіано акомпанував сам отець Михайло. Можна було поспілкуватись з Єпископом Іларіоном (це його другий візит до Ванкуверу) та з іншими присутніми. Час пройшов цікаво і непомітно.

PS. Нагадаємо, що раніше на шпальтах УВ вийшло інтерв’ю з отцем Михайлом, де він розповідає про свою працю українського священника в Канаді.

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page