top of page

Волонтери Жовто-Блакитної Лінії Життя прозвітували перед громадою

14 вересня 2014 відбувся щорічний парафіяльний пікнік, організований церковного громадою Української Католицької Церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Участь у ньому взяли і волонтери Жовто-Блакитної Лінії Життя, які прозвітували про проведену роботу та використання коштів зібраних громадою Ванкувера на потреби українських військових на Батьківщині.


Picnic2

Picnic1

Picnic3

Зважаючи на нагальні медичні потреби наших бійців, волонтери і далі планують постачати медичну допомогу на фронт. Кожен, хто хотів би допомогти нашим солдатам через Жовто-Блакитну Лінію Життя може це зробити двома шляхами:

1) індивідуально – закуповуючи медичні засоби на власні кошти. У цьому випадку наші волонтери з задоволенням посприяють Вам з пересилкою Вашої допомоги;

2) централізовано – вносячи кошти на закупівлю мед. засобів. Наші волонтери моніторять медичні потреби українських бійців та північно-американський ринок медичних засобів, здійснюють цільові закупівлі більших партій мед. засобів за нижчими цінами, відповідно до вимог Міністерства Охорони Здоров’я України запезпечують кожен засіб інструкцією на українській мові, відправляють медикаменти адресно на передову, на регулярній основі звітують перед громадою.

Зібрані кошти витрачаються лише на централізовану закупівлю та пересилку.

Зробити свій внесок можна також онлайн, через систему електронних платежів PayPal:


Donate Now

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших волонтерів:

Світлана Бесага (778-317-0676), Алекс Л. (604-374-3082), Наталя Яцкевич (778-899-8048) або пишіть редакції УВ: info@ukrainianvancouver.com

2 views0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page