top of page

Великоднє послання українських православних єпископів поза межами України на 2012-ий рік Божий

Всечесному  Духовенству, у Христі Дияконству, Преподобному Монашеству і  Побожним Мирянам Української Православної Церкви Поза Межами України і на Рідних Землях

Христос Воскрес! Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Дорогі Улюблені Брати і Сестри у Христі Ісусі,

Вітаємо Ваc з все-радісним і найважнішим святом, Світлим Воскресінням нашого Господа, Ісуса Христа.

Воскресіння Христове вершина наших сподівань та надій, сповненням Господніх обіцянок і початок оновленого життя в Господі Ісусі.

Воскресіння Христове нерушима основа на якій поставлена Його Церква, що кличе всіх до спасіння і проповідує вічне життя після смерти. “Та нині Христос воскрес із мертвих, – первісток серед покійних.” (І Кор.15:16)

Якраз цю основу вороги Христа і Його Церкви старалися розхитати і розбити протягом історії бо правильно знали, що без Воскресіння Божественний Христос вже не божественний і тим зведений до смертного пророка, учителя, зцілителя. Св. Павло пише до Коринтян, “Коли ж бо Христос не воскрес, то проповідь наша даремна, даремна також віра ваша.” (І Кор. 15:14)

Тому, що Христос воскрес із мертвих вірні мають натхнення і духовну силу змагатися з ворогами Бога – з вовками серед овець які сіють неспокій серед Церкви, які нападають на вчення Христове, ніби воно недоречне перед осягненнями модерної науки, технології, філософії або перед викликами сучасних суспільних питань і відносної моралі.

Тому, що Христос воскрес із мертвих ми слухаємо Його наказів, “Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!” (Мк. 16:15). Це ж невіруючі кажуть, що ця або та країна ніколи не буде православною.

Тому, що Христос воскрес із мертвих ми визнаємо Його авторитет і покоряємося правдам котрі Він передав нам через Святих Апостолів і їх епископів-наслідників і вважаємо їх вищими за філософські міркування тих, котрі кажуть, “ Ми більші за Христа.”

Після розп’яття на Голгофі учні Господні перебували у великому смутку і в почуттях безнадійності. Тоді Воскреслий Христос з’явився серед них подаючи їм нову надію й перемогу. Він і сьогодні приходить до нас даруючи нам воскресіння і нове життя понад нашими уявами. Де розпука і розчарування царюють в житті туди Христос приносить нове життя наповнене новим змістом і новою радістю.

Вітаймо, брати і сестри, “Цей урочистий і святий день, єдиний, днів Цар і Господь, свято із свят, і торжество із торжеств, і в цей день хвалімо Христа по віки!” (Великодня Утреня, Ірмос восьмий)

Нехай же цей день буде новим початком у наших відношеннях з Богом, з нашою родиною, з нашою церквою і суспільством.

З цією новою радістю ми вітаємо всіх Вас розсіюваних по цілому світі й в Україні. Нехай Воскреслий Христос завжди буде з вами. Нехай же ж Він буде постійним джерелом нашого єднання і нехай Він провадить нами в нашому спільному майбутті тут на землі й на шляху до вічного життя на небесах.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Пасха 2012 р.Б.

З архипастирським благословенням,

+Константин

Митрополит Української Православної Церкви в США і в Діаспорі;

+Юрій

Митрополит Української Православної Церкви в Канаді;

+Іван

Митрополит-Емерит Української Православної Церкви в Канаді;

+Антоній

Архиєпископ Української Православної Церкви в США;

+Іоан

Архиєпископ Української Православної Церкви в Діаспорі;

+Єремія

Архиєпископ Південно-Американської Єпархії Української Православної Церкви;

+Іларіон

Єпископ Української Православної Церкви в Канаді;

+Андрій

Єпископ Української Православної Церкви в Канаді;

+Даниїл

Єпископ Української Православної Церкви в США

0 views0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page