top of page

Вас запрошує вічнозелений штат Вашингтон

Марія Сергієнко ( Mill Creek, Washington), для УВ

Штат Вашингтон, розташований на північному заході США, пропонує широкий спектр можливостей для відпочинку цілий рік на будь-який смак. При плануванні поїздки важливо визначитися, чого саме ви очікуєте від подорожі.

Подорожуєте на самоті, з друзями, чи з сім’єю? Надаєте перевагу активному відпочинку чи любите спокійно прогулятися і відвідати музеї і визначні пам’ятки? Незалежно від ваших потреб, можете бути впевнені, що ваша подорож буде незабутньою.

Шукаєте місце, щоб покататися на лижах чи на сноуборді? Crystal Mountain – найбільший в штаті гірськолижний курорт. Крім спортивних можливостей, вам також пропонуються різноманітні види розваг. Єдина в штаті канатна дорога підніме вас на висоту майже 2500 футів над землею і представить мальовничі краєвиди високогірської пустелі. На вершині обов’язково відвідайте Summit House Restaurant, який має захоплюючі види на гору Райнер. Також є можливість прогулятися гірськими сніговими стежками з професійним гідом.


Crystal Mountain Resort

В дитинстві ви мріяли літати? Якщо ви і досі не втілили цю мрію в реальність, тепер у вас є така можливість. Нещодавно, в місті Tukwila, що є розташований біля Міжнародного аеропорту Sea-Tac, відкрився критий скайдайвінг iFly Seattle. Організатори обіцяють незабутні враження з абсолютно мізерною кількістю необхідного інструктажу.

Вертикальний тунель випускає сильний порив вітру, який буквально піднімає вас і дозволяє дрифтувати у повітрі. Таке задоволення коштує приблизно $50-$60 за два стрибки – кожен триває хвилину, як і середній стрибок з літака. Однак, в тунелі, протягом усього часу ви будете літати, а не падати.


ifly

Найголовніше, відвідайте Сіетл, найбільше місто на тихоокеанському північному заході США, і дім для багатьма улюбленого Starbucks. Розташований приблизно 100 миль на південь від кордону з Канадою, цей морський порт оточений озером Вашингтон і Puget Sound, протоком Тихого океану. Влітку особливо популярним місцем для відпочивающих є Alki Beach, який простягається на 2.5 милі і навіть має свою власну Статую Свободи.


Seattle

Якщо шопінг є для вас найкращим відпочинком, даунтаун Сіетлу має вибір для самих вибагливих шопоголіков: від брендових бутіків до артизанських магазинчиків з асортиментом місцевого виробництва. Однак, Сіетл має репутацію дощового міста, тому не забудьте захопити парасольку!


Seattle

Всього дві години розділяє Сіетл від маленької Європи, баварського містечка Leavenworth, на сході Вашингтону. У жовтні, сюди з’їжджаються фанати пива, на святкування Октоберфесту, який згідно деяким джерелам є другим за своєю маштабністю в світі, після Мюнхенського. Активне святкування Октоберфесту плавно переходе в святкування Хелоуіну і потім Різдва.


Leavenworth - a bit of Bavaria

Ну а якщо ви є фанатом саги “Сутінки”, то вам просто необхідно відвідати Форкс. Місто було засноване в 1945 році і до нещодавно існувало завдяки фермерству. Виявляється, достатньо зробити таке нічим особливо невідоме містечко домівкою для сім’ї вампірів в бестселері про надприроднє, щоб про нього стало відомо навіть за межами США.

Натовпи туристів приїжджають в Форкс в пошуках надприродного в його дощових лісах. Доречно сказати, що населення тут дуже гостинне. Воно і зрозуміло, адже туризм тепер приносить значний прибуток місцевим підприємцям.


Forks-Washington-Twilight

Ну і звичайно гостей штату вітає численна українська діаспора, яка активно сприяє об’єднанню української громади і збереженню  національної спадщини в штаті Вашингтон. Український Американський клуб був заснований в м. Сіетл в 1971 році. Члени клубу організовують патріотичні, культурні і розважальні заходи. Щорічно відзначаються День Незалежності України, Шевченківське свято та Вечір Інтернаціонального танцю.


День Незалежності України - 2011

Штат Вашингтон з радістю вітає своїх гостей і бажає приємної подорожі по його мальовничих місцях.

2 views0 comments

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page