top of page

Ванкуверська Маланка 2016

Ірина Широка (Ванкувер)

З шаленим успіхом в Ванкувері 16-го січня цього року пройшло святкування Різдва і Маланки. Гості свята змогли не тільки розважитись і потанцювати під музику торонтівського гурту «Довіра», а й посмакувати справжньою традиційною українською вечерею.

DSC_6722

Маланка в Українському Католицькому Центрі Ванкувера на Ash St. 2016


Але найголовнішою подією свята були особливі гості з України. Андрій Усач і Назар Барилко – два мужні хлопці, які боронячи українські кордони від російських окупантів, втратили здоров’я в результаті важких поранень. Як тільки колишні воїни були госпіталізовані, їх під опіку взяв канадський благодійний фонд Кленова Надія для України. Андрій Усач – десантник, Герой України – родом з Рівненської області. Канадськими спонсорами та підтримкою для родини Андрія стали Марина та Євген Кузнєцов. Назар Барилко – родом з Львівської області і його канадськими спонсорами є Юлія та Костянтин Ющенки. Більш детальні інтерв’ю будуть опубліковані в наступному випуску.

ХлопціЗнайомлятьсяЗукраінцямиВанкуверу

Хлопці знайомляться з украінцями Ванкуверу


АндрійТаНазарЗАнатоліємЦяцькоюТаАллоюЦяцькою

Андрій та Назар із громадськими активістами Ванкувера


Завдяки індивідуальній спонсорській допомозі та волонтерським зусиллям фонду вдалося протягом року підтримувати 27 важкопоранених учасників воєнних дій та 2 вдови загиблих Героїв. Кленова Надія для України змогла знайти спонсорську допомогу в розмірі 35-ти тисяч доларів.  Цим самим фонд продовжує показувати своїм підопічним, що вони не залишились одні, що вся Канада підтримує і переживає разом з ними.

ПідЧасВечораМалиНагодуПочутиКолядкиУвиконанніГуртуДовіра

Під час вечора мали нагоду почути колядки у виконанні гурту довіра


Волонтери-ПростоСупер!

Ванкуверські волонтери – просто супер


Дякуємо всім, хто виявив свою підтримку та допомогу в наших благодійних проектах, і сподіваємось на співпрацю в майбутньому. Попереду ще багато роботи і багато тих, кому дійсно потрібна наша з вами допомога.

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page