top of page

Англійське чаювання 2: будемо знайомі!

Вже зовсім скоро, у четвер 6 листопада о 7 годині вечора в Річмонді за адресою 5311 Francis Road в гостинних стінах Українського Товариства імені Івана Франка відбудеться вечір спілкування.

Запрошуються всі бажаючі роззнайомитися ближче, подружитися, та трохи розважитися!

Випити гарячого чаю листопадовим дощовим вечором в легкій дружній атмосфері – саме задоволення. Англійський чай з канадським печивом добре розганяє осінній сум. Залежно від настрою, провести цей час можна не тільки у товаристві чашки, а ще й в компанії людей або книжок.


Вечір спілкування1

По периметру світлиці всі стінки заставлені полицями з книжками українською та англійською мовами – можна взяти гарну книжку і зануритися у читання тут же. Або забрати її з собою додому і розтягнути задоволення… Працює бібліотека, література в ній різноманітна, на всі смаки.

А можна обмінятися думками з того чи іншого приводу, обговорити останні новини, знайти потрібні контакти, поділитися своїм досвідом. Або просто себе показати та на людей подивися, як каже моя мама. J

А можна приєднатися пограти в інтелектуальну гру «Мафія» – салонну командну психологічну покрокову рольову гру з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Ось є посилання з більш докладним описом ходу гри: http://uk.wikipedia.org/wiki

Реєструйтесь на подію на Фейсбук – https://www.facebook.com/events/646588518744379/

Приходьте повеселитися, Вам сподобається!


Вечір спілкування2
1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page