top of page

24

Перевірка кримінальності і безпеки

Дайте відповіді на питання:
-Чи ви колись скоювали злочин у будь-якій країні (включаючи водіння в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин)?
- Чи вас було колись заарештовано за будь-який кримінальний злочин у будь-якій країні (включаючи водіння в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин)?
- Чи було вас колись звинувачено за кримінальне правопорушення у будь-якій країні (включаючи водіння в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин)?
- Чи було вас колись засуджено за кримінальне правопорушення у будь-якій країні (включаючи водіння в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин)?

- Чи ви є або були членом або в асоціації з будь-якою політичною структурою, яка була втягнута в насильство як засіб досягнення політичної або релігійгої мети, чи яка була асоційована з кримінальною діяльністю?
- Чи ви були свідком або співучасником жорстокого поводження із заарештованими чи цивільними людьми, мародерства, чи осквернення релігійних будівель?

фб_сео++-02_edited.jpg

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page