top of page

08

Найнадійніший процес оформлення та оплати

- Вам потрібно піти разом до вашого банку, де ви робите money draft на ім'я продавця. Таким чином він знатиме, що draft не підроблений і що у вас є метод оплати. Не віддавайте чек одразу. Можете сказати, що передасте при оформленні.
- Після цього йдете в Autoplan-їх багато по всьому місту. Тут ви можете оформити угоду, та придбати страховку.

Вам потрібно:
- Водійські права продавця
- Реєстрація авто, підписана продавцем. Реєстрація - це нижня частина страхового документа, смужка завширшки сантиметрів 10, яка відривається по перфорації
- Заповнена вами удвох Vehicle Transfer Form. У ній ви вкажете ціну угоди, яку заплатите 12% податку страховому агенту, не продавцю.
- Віддаєте папери агенту, і за 10 хвилин власність на машину переходить на ваше ім'я. У цей час можете передати чек або готівку продавцю.

- Він скасовує свою страховку та знімає номери. Ви купуєте свою та отримуєте номери. За страховку можна заплатити відразу за рік уперед, або зробити Autoplan12 – помісячні виплати. Для цього вам потрібно мати копію чека, або роздрук з реквізитами банківського рахунку, з якого будуть знімати гроші.
Після покупки машини, ви можете ще окремо набути членства в BCAA. Робиться за 5 хвилин онлайн. Зайдіть вивчіть варіанти. Коштує здається від 6 до 12 доларів на місяць. У разі проблем на дорозі – безкоштовна евакуація, доставка бензину, “прикурять аккумулятор”, відкриють машину, якщо зачинили ключі всередині. Що зручно – покриває власника картки, а не конкретну машину.

Покупка авто до $5000 08

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page