top of page

07

Що таке implied warranty від дилера?

Те, що машина повинна виконувати свої функції протягом розумного терміну. Це досить розмите поняття і залежить від багатьох факторів. Але якщо на другий день застукав двигун, то маєте право звернутися до дилера з проханням про повну або часткову компенсацію.
У разі відмови є організація VSA (Vehicle Sales Authority). Вона контролює діяльність дилерів нових та вживаних машин, захищає права споживачів, і має дуже серйозний вплив. Тобто буде куди звернутись і куди поскаржитися, якщо щось піде не так.

Основний недолік покупок у дилерів, коли мова йде про бюджет до 5 тисяч, це не дуже великий вибір, необхідність переглянути багато машин, щоб знайти щось пристойне, і відсутність можливості отримати інформацію від попереднього власника. Крім того, тут не велика можливість знайти ту рідкісну "перлину", які трапляються у приватних продавців.

Якщо ви знайшли хороший варіант саме таким чином, то ось що слід запитати та зробити:
- Чи ваша машина чи продаєте для когось?
– Як довго у вас? Чи були аварії? Місцева? (з Британської Колумбії)
- Чому продаєте, якщо не секрет?
- Чи є паперові квитанції про сервіс?
- Який ремонт робився останнім часом? Чи змінювалося зчеплення, ремінь ГРМ (timing belt) – важливо знати коли. Можливо ланцюг, тоді нічого робити не потрібно, як правило.
- Перевірте, чи є номери/страховка, якщо їдете на тест драйв
- Гарна ідея привести з собою когось, хто знається на механіці, якщо ви новачок у цій справі.
- Якщо вас все влаштовує, і ви домовилися про ціну, то можна зробити Car Fax report онлайн, як згадувалося вище, щоб перевірити історію по автомобілю.

Покупка авто до $5000 07

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page