top of page

06

Переваги покупки у дилера

- Все можна оформити на місці, і одразу поїхати машиною додому. Вони часто мають можливість викликати мобільні страхові агенти, які зроблять страховку, привезуть номери, зареєструють машину на вас.
- Мало ймовірно, що вас обдурять в адміністративних питаннях або при платежі. Відверті махінації їм не вигідні, м'яко кажучи. Ви заплатите їм ціну, на яку домовилися + 12% податок.
- Дилер за законом має зробити машині інспекцію на безпеку: "safety inspection". Тобто такі компоненти, як шини, гальма, підвіска/керма, поворотники/фари повинні бути в пристойному стані.
- Вони можуть показати вам Car Fax - це історія машини, яка включає аварії, кількість власників, звідки приїхала/де була раніше зареєстрована, позначки про сервіс (із зазначенням пробігу) та іншу інформацію. Замовити такий репорт можна і самому, але він обійдеться близько $70.
- Часто на машину включена невелика гарантія: 3,6,12 місяців. Вона йде не безпосередньо від дилера, а від третьої особи - компанії, що представляє гарантію, типу Lubrico. Потрібно враховувати, що вона покриває далеко не всі компоненти і звичайно всю суму ремонту. Тобто не повна гарантія, а можна сказати, "доповнена" - читайте правила уважно.
- Крім формальної, машини, що продаються дилером, мають "певну гарантію (implied warranty)"

Покупка авто до $5000 06

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page