top of page

05

На що звертати увагу при покупці вживаного авто?

Спершу, де знаходиться продавець? Ймовірність знайти те, що вам потрібно, вища у дорогих та престижних районах Ванкувера: West and North Vancouver, Downtown, Kitsilano, UBC, Kerrisdale, White Rock.
По можливості уникайте Surrey, New Westminster, дилершипів уздовж Kingsway у Бернабі та уздовж King George у Суррей.

Добре, коли людина дає вам свою домашню адресу, а не пропонує зустрітися на заправці - у вас буде можливість побачити, де і як вона живе, ближче познайомитися і отримати більше корисної інформації. Знову ж таки, сам факт, що він дає свою адресу, означає, що він не очікує, що його машина зламається в той же день, і ви прийдете його шукати)

Ідеально-це коли ситуація така: гарний район, акуратний будиночок, приємна людина, яка викликає довіру. Машиною володів довго, сервіс проходив регулярно, каже щось на кшталт: механік сказав, що наступного року потрібно буде міняти задні гальма, а так все добре, все працює. Купив нову машину, намагався віддати в трейд ін свою стару, але дилер дав мало грошей, а мені шкода – вона в мене хороша.
Якщо мова йде про машину до 5 тисяч, то не сильно хвилюйтеся щодо аварії на кілька тисяч доларів у її минулому - на даний момент загальний стан важливіший за "родовід". А ось якщо машина провела життя в іншій, більш сніговій і холодній провінції, де солять дороги, то це не дуже добре, бо є ймовірність іржі. Навіть якщо її не видно на кузові, то, можливо, при першому ремонті виявиться, що гайки не хочуть крутитися, і проста робота перетворюється на битву. За всіх інших рівних умовах, такі пропозиції краще уникати.

Інші “тривожні дзвіночки”:
- Продавець і власник - не одна і та сама людина
- На машині немає номерів та страховки. Вам пропонують проїхати 100 метрів "городами" Біля їх будинку кілька машин без номерів
- Машина у власника недовго, кілька місяців. На питання чомусь продають, відповідають невиразно. У перекупів популярні причини: Взяв дружині, але їй не сподобалося, або купую SUV.

Також ви побачите багато машин зі статусом "rebuilt", часто за ціною нижче середньої. Це означає, що вона була списана страховою компанією після аварії (У Британській Колумбії така компанія одна-ICBC, "піддержавний" монополіст). Причина списання – надто дорого лагодити, дешевше виплатити компенсацію власнику. Щоб отримати статус "rebuilt", машина має бути відновлена, пройти ряд інспекцій та процедур, після чого її можна реєструвати, продавати, та страхувати. Нехай вас цей статус не дуже лякає. Якщо це сталося давно і проблеми не з'явилися, то малоймовірно, що з'являться зараз.

Якщо машина стара, а статус ребілт - свіжий, то пам'ятайте: щоб її списати, вистачило пари невеликих подряпин/вм'ятин + це означає, що інспекції пройдені теж недавно, і як мінімум системи, пов'язані з безпекою в ній окей.

Покупка авто до $5000 05

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page