top of page

01

Чи потрібно одразу купувати машину?

Якщо ви нещодавно приїхали до Ванкувера, у вас ще немає запрошення на роботу, не зовсім зрозуміло що до чого, і як влаштовувати життя, то сподіваюся, що ці поради трохи допоможуть вам.

Чи потрібно одразу купувати машину?
Скоріше так, ніж ні. Чому?
- Більше можливостей знайти потрібне житло та роботу без залежності від громадського транспорту, який місцями залишає бажати кращого.
– Є авто – вже є можливість заробляти. Машина спочатку вас прогодує, а потім може стати джерелом додаткового доходу.
- Вам знадобиться їздити до магазинів: меблі, побутові речі, продукти. Маючи власний транспорт, ви зможете купувати там де вигідніше, а не там, звідки зможете донести. Можна заощадити багато грошей, якщо купувати дещо за оголошеннями на Craigslist та Market Place.
- Британська Колумбія – неймовірно прекрасна провінція. Маючи машину ви можете вести активний спосіб життя, їздити на природу, знайомитися зі своїм оточенням та новими людьми. Чим швидше ви це почнете робити, тим краще - не "закисайте" у своєму районі та домашньому побуті - рухайтесь!

Покупка авто до $5000 01

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page