top of page

01

Чому психологічне здоров'я таке важливе?

Психічне здоров'я так само важливе, як і фізичне. Думки й емоції також важливі. Іноді люди відчувають сум або злість без чітких причин. Вони можуть вживати речовини, такі як алкоголь та інші речовини, включно з деякими ліками, щоб подолати неприємні думки або почуття. Вони можуть відчувати депресію, страх або тривогу. Без допомоги такі психічні проблеми можуть стати небезпечними.
Якщо ви маєте проблеми емоційного характеру, ви можете поговорити про них зі своїм лікарем. Якщо у вас немає сімейного лікаря, поговоріть із кимось із вашого місцевого агентства у справах іммігрантів. Спеціаліст із облаштування на місці допоможе вам знайти людину, до якої можна звернутися. Не соромтеся. Багато канадців звертаються за послугами з охорони психічного здоров'я. Вам не потрібно вирішувати цю проблему самостійно.
У більшості громад Британської Колумбії є центри охорони психічного здоров'я. Вони надають допомогу людям, які мають психічні проблеми або зловживають препаратами — наприклад, мають депресію чи тривожність, зловживають алкоголем або іншими препаратами (наркотиками).

1. Завітайте на вебсайт уряду Канади з питань охорони психічного здоров'я та зловживання наркотиками. Там ви знайдете корисні ресурси, послуги й підтримку: https://wellbeing.gov.bc.ca/
2. Звертайтеся до HealthLink BC за телефоном 8-1-1. Звертайтеся на кризову лінію. Ви зможете поговорити зі спеціалістом, який надасть вам підтримку. Кризова лінія також
може направити вас у заклад охорони психічного здоров'я:
Безкоштовна гаряча лінія: 310-6789 (без коду регіону)
https://www.crisislines.bc.ca/

Психічне здоровя, алокоголь і інші наркотики 01

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page