top of page

01

Допомога сім'ям

У Канаді діти мають право на виживання, процвітання, повну реалізацію свого потенціалу та на захист дорослими, які піклуються про них. Діє законодавство щодо захисту дітей.

- Законодавство провінції Британська Колумбія говорить, що батьки несуть відповідальність за фінансову підтримку своїх дітей до досягнення ними 19 років. У провінції Британська Колумбія вік настання повноліття — 19 років. Батьки також можуть бути зобов'язані утримувати дітей після того, як їм виповниться 19 років.

- Застосовувати силу можна лише для покарання дітей старше 2 років. Сила, яку можна використовувати, має
бути невеликою.

- Не можна різати або травмувати статеві органи дівчат або жінок.

- Не можна продавати своїх дітей чи їхню працю будь-кому за гроші.
Батьки несуть конкретні обов’язки щодо догляду та нагляду за своїми дітьми. Наприклад, Канадська рада з безпеки рекомендує не залишати дітей у віці до
10 років одних вдома чи в автомобілі навіть на короткий час. canadasafetycouncil.org/child-safety
Канадське законодавство також говорить, що вам не потрібно виходити заміж за когось (або залишатися з цією особою у шлюбі), якщо ви цього не хочете. Вам не потрібен дозвіл вашого чоловіка або сім’ї, щоб розійтися або розлучитися.
Організація Parent Support Services Society надає підтримку, інформацію, освіту, семінари та ресурси для батьків, бабусь
і дідусів по всій провінції.
Безкоштовний номер: 1 877 345-9777
https://www.parentsupportbc.ca/

Grandparents Raising Grandchildren — це група підтримки людей, які виховують дітей іншого члена сім’ї.
Регіон Ванкувера: 604 558-4740 Безкоштовна гаряча лінія: 1 855 474-9777
https://www.parentsupportbc.ca/

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page