top of page

02

Дитячі автокрісла

Маленькі діти повинні сидіти в дитячому автокріслі. Вони за жодних обставин не повинні сидіти на колінах дорослих.

Дитяче автокрісло має відповідати певним вимогам. Ваше дитяче автокрісло має:
- відповідати канадським стандартам безпеки автомобілів;
- отримати схвалення Міністерства транспорту Канади;
- бути новим або майже новим. Дитячі автокрісла мають термін придатності. Зазвичай крісло знаходиться збоку або на спинці сидіння. Перевірте, чи не закінчився термін придатності вашого дитячого автокрісла;
- воно повинно бути канадським. Якщо ви купуєте дитяче автокрісло за межами Канади, воно може не відповідати канадським правилам безпеки.

Також існують правила користування дитячими автокріслами:
- дитяче автокрісло завжди має бути на задньому сидінні. Не встановлюйте його на передньому сидінні. На передньому сидінні є подушка безпеки. Якщо подушка безпеки вдарить по дитячому автокріслу, це може призвести до серйозних травм.
- діти до 9 років повинні сидіти в дитячому автокріслі або бустері.
- діти 9–13 років повинні сидіти на задньому сидінні, а не на передньому.

Немовлята
- є спеціальне дитяче автокрісло для немовлят і зовсім маленьких дітей. Воно повернуто назад (повернуто до задньої частини автомобіля).
- усі немовлята віком до 12 місяців і вагою до 9 кілограмів (20 фунтів) повинні сидіти в дитячому автокріслі, яке повернуто назад.

Маленькі діти
- діти старші 12 місяців і вагою від 9–18 кілограмів (20–40 фунтів) повинні перебувати в дитячому автокріслі.
- дитячі автокрісла мають бути належним чином встановлені (закріплені або прикріплені) до автомобіля. Дитячі автокрісла, повернуті вперед, завжди мають мати ремінь, який прив’язує крісло до рами автомобіля. Перевірте інструкцію до автокрісла або автомобіля.

Діти старшого віку
- бустери використовуються зі звичайними ременями безпеки. Вони призначені для всіх дітей, які важать понад 19 кілограмів (40 фунтів). Діти віком до 9 років або зростом до 145 сантиментів (4 фути,
9 дюймів) повинні використовувати бустер.
- усі діти віком від 9 років мають використовувати звичайні ремені безпеки.

Асоціація автомобілістів провінції Британська Колумбія (BCAA) має багато інформації про безпеку дітей. Відвідайте її вебсайт, щоб:
- знайти відповідне автокрісло відповідно до віку та розміру вашої дитини;
- подивіться відео про те, як безпечно встановити автокрісло;
- дізнатися, як правильно застібати дитину в сидіння.
Програма «Безпека дітей-пасажирів» BCAA може навчити вас правильно встановлювати дитяче автокрісло. У вашій громаді можуть перевірятися автомобільні сидіння (так звані «клініки»). Навчені волонтери перевірять ваше автокрісло та інструкцію з експлуатації вашого автомобіля.
Безкоштовний номер: 1 877 247-5551
https://www.bcaa.com/ — шукайте за словами «Child car seat».

Більш докладна інформація:
- ICBC надає інформацію про дитячі автокрісла. https://www.icbc.com/Pages/default.aspx — шукайте за словами «Child car seats».
- Міністерство транспорту Канади також має інформацію про автокрісла. https://tc.canada.ca/ — прокрутіть униз до розділу Child Car Seat Safety («Безпека дитячого автокрісла»).

Дорожні правила 02

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page