top of page

06

Контрольний перелік, перш ніж виїхати

Підготуйте контрольний перелік, перш ніж виїхати:
- Надайте попередження
- Чистота
Ви маєте прибрати орендоване житло, перш ніж виїхати з нього. Ви маєте прибрати кімнати і підлогу. Також ви маєте посистити прилади (піч, холодильник, вбиральні й освітлювальні прилади). Якщо у вас є килими або штори, їх ви також маєте почистити. Перегляньте свій договір оренди.
- Відмова від послуг зв'язку й комунальних послуг
Зателефонуйте в телефонну компанію та повідомте про те, що ви переїжджаєте. Вона відключіть вам телефон. Також компанія може перенаправити надавані вам послуги на вашу нову адресу. Якщо ви цього не зробите, ви можете бути змушені сплачувати рахунки за телефон після того, як виїдете з житла. Якщо ви сплачуєте за електрику, газ або паливо, ви також маєте скасувати і їх. Зателефонуйте цим компаніям і попросіть їх відключити вам послуги в день переїзду.
- Змініть свою адресу
Працівники поштовою служби мають розуміти, куди вам треба доставляти відправлення. Зв'яжіться з поштовою службою та змініть свою поштову адресу. Це можна зробити на вебсайті пошти Канади. Ця послуга платна:
canadapost.ca/cpc/en/personal/receiving/manage-mail/mail-forwarding.page
Надайте свою нову адресу своєму банку, роботодавцю, школі, у відділ обліку медичного забезпечення, водійських посвідчень, кредитних карток, у податкове агентство, оператору кабельного телебачення та іншим установам. Завітайте на вебсайт служби. Можливо ви можете змінити вашу адресу в Інтернеті.
- Послуги компанії з організації переїздів або оренда вантажного автомобіля Ви можете заплатити компанії з організації переїздів, щоб вона надіслала вам вантажний автомобіль і людей для перевезення ваших речей. Ви також можете орендувати вантажний автомобіль або мікроавтобус і перевезти свої речі самостійно.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page