top of page

03

Суперечки

Якщо ви і ваш орендодавець маєте суперечку з якогось питання, зверніться до Residential Tenancy Branch. Там вам нададуть інформацію про права й обов'язки орендодавців і орендарів. Також ця організація допоможе вам врегулювати суперечки.

Якщо ви попросите Residential Tenancy Branch вирішити цю суперечку, вам треба буде з'явитися на слухання. Зазвичай це робиться телефоном. Вам буде призначено арбітражного суддю (людину, яка допомагає вирішувати суперечки). Він поговорить із вами та з вашим орендодавцем і допоможе знайти рішення. Під час слухань ви маєте розповісти вашу історію та надати докази. Важливо підготуватися.
На вебсайті Residental Tenancy Branch викладено інформацію про те, як готуватися до врегулювання суперечок. Для отримання додаткової інформації про врегулювання суперечок завітайте на вебсайт із оренди житла: https://www2.gov.bc.ca/gov/content/housing-tenancy

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page