top of page

06

Перевірка кредитної історії

Перш ніж здати вам в оренду житло, орендодавці мають зрозуміти, чи здатні ви оплачувати оренду. Орендодавці мають право перевіряти вашу кредитну історію. Вони можуть попросити вас надати підтвердження вашого доходу, наприклад квитанції про нарахування заробітної плати. Вони також можуть попросити вас надати особисту інформацію, таку як ім'я та прізвище й дата народження. Вони також можуть запитати й іншу інформацію: номер соціального страхування, дані кредитної картки, номер посвідчення водія або банківські дані. Ви не зобов'язані надавати цю інформацію та можете відмовитися.
Однак, якщо ви відмовитеся її надавати, орендодавець також може відмовитися здавати вам житло.
Якщо у вас є питання щодо надання вашої особистої інформації, зверніться до Уповноваженого з питань інформації та захисту конфіденційності у Британській Колумбії.

Вікторія: 250 387-5629
За межами Вікторії: Зателефонуйте в Enquiry
BC і попросіть перенаправити ваш дзвінок.
Enquiry BC

Регіон Ванкувера: 604 660-2421
Безкоштовна гаряча лінія: 1 800 663-7867
https://www.oipc.bc.ca/

Оренда житла 06

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page