top of page

04

Діти, які потребують додаткової підтримки

У деяких сім’ях є дитина, яка потребує додаткового догляду. Дитина може із затримкою освоювати певні навички (відставання у розвитку).
Дитина також може мати хворобу або обмежені можливості. Уряд провінції Британська Колумбія може допомогти сім’ям додатково піклуватися про дітей
https://www2.gov.bc.ca/gov/content/health/managing-your-health/child-behaviour-development/assessing-child-development

Працівники організації Children and Youth with Special Needs («Діти та молодь з особливими потребами») можуть допомогти сім’ям. Вони можуть надати сім’ям важливу інформацію та допомогти отримати підтримку уряду та громади.
Знайдіть працівника у своєму регіоні.
https://www2.gov.bc.ca/gov/search?id=2E4C7D6BCAA4470AAAD2DCADF662E6A0&tab=1&q=special+needs

Якщо ви маєте право на отримання Affordable Child Care Benefit («Доступна допомога по догляду за дітьми») і маєте дитину, яка кваліфікована як така, що має особливі потреби, ви можете претендувати на фінансування.
https://www2.gov.bc.ca/gov/content/family-social-supports/caring-for-young-children/child-care-funding/child-care-benefit

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page