top of page

01

Програма підтримки BC Center for Ability

BC Center for Ability надає послуги підтримки розвитку дитини у Ванкувері, Бернабі та Річмонді. Веб-сайт:

https://bc-cfa.org/programs/supported-child-development/

Центр надає підтримку персоналу з догляду за дітьми, сім’ям та їхнім дітям віком до 12 років у ліцензованих дитячих, дошкільних або позашкільних програмах. Допомога молоді віком від 13 до 19 років розглядається індивідуально. Діти та молодь, які проживають у Ванкувері, Бернабі чи Річмонді, мають право на послуги від центру.

Які послуги пропонує центр підтримки розвитку дитини?

BC Center for Ability допомагає сім’ям у пошуку варіантів і доступних місць у ліцензованих програмах дитячого, дошкільного та позашкільного догляду, а також підтримує сім’ї, надаючи інформацію про наявні субсидії, ресурси громади тощо.

Консультанти центру працюють безпосередньо з сім’ями у співпраці з програмами догляду за дітьми, для розроблення індивідуального плану, який краще задовольнятиме потреби дитини. А також допомагають з переходом і плавною адаптацією дитини до школи.

Як отримати доступ до послуг служб розвитку дитини?

Щоб отримати доступ до послуг BC Center for Ability, направлення лікаря не потрібне. Приймаються звернення від батьків, опікунів, направлення від соціальних та медичних працівників. Для самостійного звернення, будь-ласка телефонуйте за номером 604-451-5511 # 1424

Дітям з особливими потребами в Канаді надається безкоштовна державна освіта. Закон в Канаді вимагає, щоб у кожній провінції була програма спеціальної освіти.
У Британській Колумбії відповідальність за надання програм та послуг дітям з особливими потребами покладається на Міністерство розвитку дітей та сім’ї (MCFD). У державних школах діти з особливими потребами отримують помічників у класі, індивідуальні навчальні плани та індивідуальні програми для найкращого задоволення конкретних потреб.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page