top of page

02

Страхування життя

Life insurance (страхування життя) стає гарантією того, що у важкій життєвій ситуації сім'я не залишиться без матеріальної підтримки.

Уявіть собі пару з дітьми. Що станеться, якщо піде з життя один з подружжя? Чи буде здатний інший продовжувати сплачувати всі витрати: іпотека, кредит на машину, навчання дітей та всі інші основні витрати? На жаль, доводилося стикатися з такими сумними випадками і неодноразово.

Дуже важливо застрахувати життя (дохід) головного здобувача сім'ї (breadwinner). Часто постає питання, чи варто страхувати іншого члена родини, якщо він не працює, а вдома з дітьми? Відповідь: так. Чому? Тому що, якщо його не стане, також постраждає матеріальне благополуччя сім'ї: виникнуть додаткові витрати на догляд за дитиною.

Види страхування 02

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page