top of page

01

Загальна інформація про домашній інтернет

Підключення до Інтернету сьогодні є необхідною потребою. Стосовно нового іммігранта, то майже гарантовано, що ваше перше житло матиме високошвидкісне підключення до Інтернету від одного з постачальників послуг зв'язку.

Ось повний список провайдерів у Канаді:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_internet_service_providers_in_Canada

Зауважте, що діяльність деяких постачальників послуг буде доступна лише в окремих провінціях, але великі компанії, як Shaw або Telus, можна знайти практично в будь-якому місті Канади.

У великих містах, таких як Ванкувер або Торонто, більшість міських кварталів поєднані за допомогою оптоволоконного кабелю, що забезпечує швидкість 1 Гб/с та вище, але деякі віддалені райони та більшість невеликих міст можуть надавати лише кабельний Інтернет або ADSL. Такий тип поєднання обмежить швидкість приблизно до 10 МБ/с, але цього може бути недостатньо для якісного відео.
Ваш орендодавець мусить знати про доступні провайдери та приблизну вартість послуги.
Якщо ви орендуєте юніт, який є частиною приватного будинку, власник може надати вам доступ до Інтернету безкоштовно або за невелику плату.

У Британській Колумбії ви можете побачити рекламу, яка обіцятиме економію коштів або покращення обслуговування, якщо ви оберете іншу компанію. Хоча це може бути правдою, будьте уважні. Деякі компанії стягнуть із вас штраф за скасування договору. Деякі контракти мають дуже низьку початкову ціну, яка стає високою з плином часу. Підписуйте контракт лише після того, як зрозумієте, які послуги
ви отримаєте, скільки вони коштуватимуть і скільки триватиме контракт.

Інтернет 01

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page