top of page

03

Яка вартість мобільного зв'язку?

Базові тарифи на мобільний телефон починаються приблизно з 15$ на місяць.

Ви отримуватимете безкоштовні текстові повідомлення в межах Канади, тривалістю 100 хвилин (вхідні та вихідні дзвінки разом), але без трафіку або лише 100-250 МБ.

Доречно для дітей або для екстреного використання.

Середні тарифні плани коштують 40-60 $ та включають необмежену кількість дзвінків і повідомлень по всій Канаді, тa принаймні пару гігабайт трафіку.

Забудьте про справжні плани безлімітного трафіку.
Найкраще, що ви можете знайти, — це певний обсяг трафіку на швидкості LTE або 5G, який повернеться до «необмеженого» трафіку на швидкості 3G.

Є унікальні пропозиції, як https://www.speakout7eleven.ca/talk-text-cell-phone-rates

Підходить для випадкових відвідувачів, оскільки одноразове поповнення балансу діє протягом року.

Деякі постачальники послуг пропонують пакетні послуги, такі як мобільний телефон, телебачення та Інтернет за більш привабливою ціною.

Отже, можна ознайомитися з такими пропозиціями.

Майте на увазі, що якщо у вас є контракт, але немає непогашеної заборгованості, і ви не купували телефон відповідно договору або він повністю сплачений, ви можете перейти до іншого оператора навіть до закінчення терміну дії договору. .

Ваш номер телефону може залишитися з вами, якщо забажаєте. Для цього, запитайте нового постачальника мобільних телефонів перенести номер.

На деякий момент стара SIM-карта перестане працювати, і всі дзвінки будуть перенаправлені на нову SIM-карту. Торговий представник пояснить вам, чого очікувати.

Будьте обережні, подорожуючи поблизу кордону США, оскільки ви можете долучитись до сигналу вежі мобільного зв’язку США, і опинитись в роумінгу.

Крім того, телефонні шахрайства дуже поширені в Канаді. Якщо «пощастить», вам можуть зателефонувати шахраї, які видають себе за податкове агентство Канади, поліцію чи будь-яку іншу організацію. Все, що ви можете зробити, це ігнорувати їх і покласти слухавку.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

Мобільний зв’язок 03
bottom of page