top of page

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

03

Теоретичний тест на знання правил дорожнього руху (knowledge test)

На тест можна записатися тут: https://www.icbc.com/driver-licensing/visit-dl-office/Pages/Book-a-knowledge-test-and-other-services.aspx

Вартість тесту $15, для пенсіонерів від 65р безкоштовно. Можна оплатити готівкою або кредитною карткою (Visa/MasterCard/AmericanExpress), дебетовою карткою або чеком.

З собою потрібно мати:
1. Водійське посвідчення
2. Дозвіл на працю (форма ІММ1442)
3. Закордонний паспорт
4. Окуляри або контактні лінзи, якщо використовуєте при водінні

Всі документи не на англійській мові, повинні бути перекладені на англійську мову перекладачем, сертифікованим організацією ICBC, список тут: https://www.icbc.com/driver-licensing/moving-bc/Documents/Approved-translators.pdf

Якщо це перше ваше звернення в центр ліцензування водіїв, вас попросять встановити кодове слово (keyword), яке використовється для подальшої ідентифікації, в тому числі при записі на практичний тест. Важливо, щоби це слово записали вірно, оскільки помилка унеможливить запис на наступні тести он-лайн. Також вас запитають адресу вашого проживання у Британській Колумбії, включаючи поштовий індекс.

Тест складається із 50 запитань з варіантами відповідей, потрібно дати 40 вірних відповідей щоб його успішно скласти. Крім англійської, тест можна здавати на декількох інших мовах, серед яких є російська.

Після успішної здачі тесту, також перевіряють ваш зір (vision check) при допомозі спеціальної установки.

Якщо все добре, то після цього всього на ваше іноземне посвідчення водія наклеюють стікер з номером майбутнього канадського посвідчення водія. При бажанні зразу або пізніше можна безкоштовно замінити ваше іноземне посвідчення водія на тимчасове учнівське посвідчення водія (interim driver’s license, Class 5L - паперове без фото, термін дії 1 рік), але таке посвідчення має наступні обмеження:
- водіння лише в присутності іншого водія на передньому сидінні, віком від 25 років і який має повноцінне місцеве посвідчення водія (Class 1, 2, 3, 4 або 5).
- не більше 1 пасажира крім цього іншого водія
- заборонено водіння в нічний час від півночі до 5:00 ранку.
- заборонено водіння з будь-яким вмістом алкоголю в крові
- заборонено користування будь-якими електронними пристроями під час водіння, в тому числі «без рук» (hands free), GPS навігаторами тощо (єдиний виняток – дзвінок на 9-1-1)

У разі невдалої здачі тесту, можна повторити спробу не раніше ніж через 7 днів.

Водійські права 03

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page