top of page

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

01

Загальна інформація

У вас є 90 днів з моменту приїзду в провінцію для того, щоб поміняти ваше посвідчення на місцеве. До цього часу ви можете користуватися вашим дійсним посвідченням водія з іншої країни.

За тестування водіїв та видачу посвідчень відповідають ICBC (Insurance Corporation British Columbia - Страхова Корпорація Британської Колумбії), яка має офіси ліцензування водіїв у багатьох містах провінції. Веб-сайт: https://www.icbc.com/driver-licensing/Pages/default.aspx

В загальному випадку, зміна посвідчення водія вимагає здачу теоретичного та практичного тестів. Власники посвідчення водія, виданого в іншій провінції Канади, в США або деяких інших країн (України в цьому списку немає) можуть замінити посвідчення без проходження тестів. Рекомендується починати процес отримання посвідчення водія негайно після приїзду, адже дати для запису на тести можуть бути повністю зайняті на кілька місяців наперед.

Якщо ви відвідуєте провінцію Британська Колумбія тимчасово, ви можете використовувати своє посвідчення водія, не отримане на її території, протягом 6 місяців. Через 6 місяців для водіння в провінції Британська Колумбія вам знадобиться дійсне посвідчення водія провінції.

Тимчасові іноземні працівники в рамках програми сезонних сільськогосподарських працівників (Seasonal Agricultural Workers Program) можуть використовувати
дійсні посвідчення водія з іншої країни протягом 12 місяців. Через 12 місяців вам знадобиться посвідчення водія провінції Британська Колумбія.

Існують різні процеси для отримання посвідчення водія провінції Британська Колумбія. Цей процес залежить від того, звідки ваше оригінальне посвідчення водія.

Водіям може знадобитися скласти екзамен на знання правил дорожнього руху, перевірити зір та навики кермування авто.
icbc.com — шукайте за словами «Driver licensing».

Якщо ваше посвідчення водія не англійською мовою, вам потрібно буде надати переклад затвердженого перекладача.
icbc.com — шукайте за словами «Language services». Прокрутіть униз до «Переклад документів».

Коли ви отримаєте посвідчення водія провінції Британська Колумбія, вам доведеться відмовитися від старого посвідчення.
icbc.com — шукайте за словами «Moving to BC».

Коли ви їдете за кермом, завжди майте при собі посвідчення водія. Поліцейський може попросити його подивиться.
Вивчіть правила водіння та дорожні знаки в провінції Британська Колумбія. Деякі правила можуть бути такими ж, як там, де ви навчилися їздити. Деякі можуть відрізнятися. Ви можете пройти практичну перевірку знань онлайн.
icbc.com — шукайте за словами «Practice knowledge test».

Ресурс Learn to Drive Smart містить інформацію про правила, знаки, сигнали та дорожню розмітку в провінції Британська Колумбія. icbc.com — шукайте за словами «Learn to Drive Smart».

Ви також можете пройти практичний тест на своєму смартфоні. Завантажте застосунок Learn to Drive Smart із магазину застосунків.

Водійські права 01

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page