top of page

10

Перевезення людей із обмеженими можливостями

У Британські Колумбії люди, які використовують допоміжні засоби для пересування (такі як інвалідні візки або спеціальні мопеди), можуть користуватися всіма видами міського транспорту. Для них передбачено додатковий майданчик у передній частині автобуса біля дверей. На ньому можуть розташовуватися люди, які використовують допоміжні засоби пересування.
Також є спеціальні автобуси для людей, які використовують допоміжні засоби пересування й потребують додаткової допомоги. Ці автобуси надають послуги адресного перевезення — вони можуть забрати вас із дому та доправити в потрібне місце. Водій автобуса допоможе вам увійти до автобусу і вийти. Разом із вами їхатимуть також інші люди. Щоб скористатися цією послугою, спочатку треба зареєструватися. Зателефонуйте заздалегідь, щоб забронювати поїздку. Рекомендуємо забронювати поїздку за тиждень до потрібної дати.

Район Ванкувера: TransLink

Люди, які мають HandyCard, можуть брати із собою помічника у будь-який громадський транспорт (включно з автобусами, SkyTrain і SeaBus). Помічник не має сплачувати за проїзд. Під час входу в SkyTrain власники карток HandyCard та їх помічники можуть проходити через двері разом. Власники HandyCard можуть отримати купони Taxi Saver. Ці купони дають 50 % знижку на вартість проїзду в таксі.
TransLink HandyDART: 604 953-3680
new.translink.ca/rider-guide/transit- accessibility/handydart

Регіон Ванкуверу — у більшості автобусів TransLink є звукові й візуальні повідомлення про наступну зупинку. Про наступні зупинки також повідомляється у всіх вагонах SkyTrain. Якщо у вас обмежені можливості й вам потрібна допомога на станції SkyTrain, будь ласка, телефонуйте 604 520-5518.
За межами Регіону Ванкувера — про наступні зупинки повідомляється в автобусах BC Transit. У деяких громадах у автобусах відтворюється запис із оголошенням кожної зупинки. У деяких громадах водії огорошують назву кожної зупинки.

Транспортна система Ванкувера Translink 10

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page