top of page

09

BC Transit (вся Британська Колумбія окрім регіону Ванкувера)

BC Transit забезпечує автобусні перевезення в громади за межами регіону Ванкувера.
Ви можете завантажити карту місцевого автобусного сполучення або спланувати поїздку на вебсайті BC Transit. Також друковані копії посібника Rider’s Guide можна отримати в офісі місцевого урядового органу або в транзитному центрі. Щоб знайти місцевий транзитний центр, натисніть посилання Contact Us на вебсайті BC Transit. bctransit.com
Якщо ви часто користуєтеся автобусом, вам буде вигідніше купити проїзний або автобусні білети. Їх можна придбати у бакалійних лавках, аптеках і продуктових крамницях. Інформацію про те, де придбати білети й проїзні, див. на вебсайті bctransit.com або в місцевому посібнику Rider’s Guide. Для учнів денної форми навчання (до 12 класу) й літніх людей (від 65 років) у більшості громад діють знижки. Щоб скористатися знижкою, вам може знадобитися показати посвідчення особи, таке як учнівський квиток або посвідчення водія. У деяких громадах діти можуть їздити безкоштовно.
Автобуси забирають людей на автобусних зупинках. Люди заходять у автобус через передні двері, а виходять через задні. Автобус може зупинятися не на кожній автобусній зупинці. Якщо ви бажаєте вийти з автобуса, спочатку подзвоніть у дзвінок, щоб попросити водія про зупинку. Деякі автобуси обладнані натягувальним шнуром на стіні над сидіннями. Деякі автобуси обладнано червоними кнопками на стійках.
Коли ви сідаєте у автобус, ви маєте сплатити точну вартість поїздки. Водій автобуса не дає решти. Якщо ви оплачуєте готівкою, носіть із собою монети. Якщо ви оплачуєте проїзд білетами, 1 білет дає вам право на 1 поїздку автобусом. Якщо у вас місячний проїзний, ви можете здійснювати будь-яку кількість поїздок протягом 1 місяця. Якщо вам треба здійснити більше 1 поїздки автобусом за 1 день, ви можете придбати DayPASS.
Цей проїзний дозволяє вам здійснювати необмежену кількість поїздок автобусом протягом 1 дня. Якщо DayPASS у вашій громаді не діє, ви можете запитати про трансферний квиток. Трансферний квиток дозволяє вам сісти на інший автобус протягом 1 години без оплати проїзду. Після того, як ви сплатите за проїзд, скажіть водію про те, що вам потрібен трансферний квиток. Водій автобуса видасть вам такий квиток як підтвердження того, що ви вже сплатили за проїзд. У деяких громадах трансферні квитки не діють. Перевірте цю інформацію на вебсайті BC Transit або запитайте водія автобуса.
Правила, які діють у вашій громаді, див. на вебсайті BC Transit. bctransit.com

Транспортна система Ванкувера Translink 09

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page