top of page

06

Як сплатити проїзд в автобусі?

Під час посадки, яка здійснюється завжди на перші двері, торкніться карткою, квитком або Compass Card считувача карток, розташованого біля дверей автобуса.

Ви можете використати готівку. Для цього покладіть монети або купюри в спеціальну коробку біля водія (без здачі). Водій вам видасть вам квиток, що ви можете використовувати для пересадки між автобусами, але не на SkyTrain чи SeaBus.

Усі транспортні засоби TransLink доступні для осіб із обмеженими можливостями. Це значить, що пересуватися ними можуть люди на інвалідних колясках або спеціальних мопедах.
Деякі категорії населення сплачують за проїзд менше. До таких категорій належать літні люди (віком 65 років або більше), власники HandyCard і особи віком до 18 років. Діти віком до 5 років мають право
на безкоштовний проїзд. Дітей мають супроводжувати особа, яка сплатила за свій проїзд. Пасажир може безкоштовно перевозити до 4 дітей. Див. вебсайт: new.translink.ca/transit-fares і виконайте
пошук за словами «fare pricing».

Транспортна система Ванкувера Translink 06

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page