top of page

04

Чи треба писати супровідного листа (cover letter) на кожне відправлення резюме?

ТАК!
Мета супровідного листа – допомогти вам виділитися як професійний кандидат під час подачі заявки на роботу, та показати наскільки ваше унікальне поєднання навичок та досвіду відповідає ключовим вимогам опису роботи.

Це ваш шанс показати чіткий зв’язок між вашими знаннями, досвідом і здібностями та потребами роботодавця.
Супровідний лист — це короткий лист до роботодавця. Ви повинні написати, чому ви хочете отримати цю роботу та чому ви добре з нею впораєтесь. Супровідний лист є дуже важливим. Він дозволяє роботодавцю узнати вас краще. Він також показує, наскільки добре ви спілкуєтесь.
Для супровідного листа існують особливі правила. Наприклад, супровідний лист має містити 1 сторінку або менше. У ньому також має бути ваша повна контактна інформація — ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти та домашня адреса.

Дізнайтеся, як компанія хотіла б отримати ваше резюме та супровідний лист — електронною поштою, через вебсайт чи роздрукованим на папері.
Щоб дізнатися, як написати резюме та супровідний лист, перейдіть на вебсайт WorkBC: https://workbc.ca/Jobs-Careers/Find-Jobs/Power-upyour-job-search.aspx

Центри WorkBC також пропонують безкоштовні семінари. Щоб знайти центр поблизу, відвідайте вебсайт: https://www.workbc.ca/Employment-Services/WorkBC-Centres/Find-Your-WorkBC-Centre.aspx

У розділі пошуку роботи канадського ресурсу Job Bank є інформація про написання резюме: https://www.jobbank.gc.ca/findajob/resume-builder

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page