top of page

06

Інші ресурси

1. Поговоріть із працівниками місцевого агентства у справах переселенців. Агентство може проводити семінари про навички пошуку роботи, права та обов’язки співробітників та канадську культуру поведінки на робочому місці. У агентствах із розселення проводяться семінари багатьма мовами. Знайдіть найближчу до вас агенцію у справах переселенців.

2. Дошка вакансій WorkBC містить оголошення про вакансії та інформацію про кар’єру: https://workbc.ca/Jobs-Careers/Find-Jobs.aspx

3. Федеральний вебсайт Job Bank також містить оголошення про вакансії та інформацію про кар’єру: https://www.jobbank.gc.ca/home

4. Можливо, ви маєте право на програми працевлаштування, які допоможуть вам знайти роботу: workbc.ca/Employment-Services/Labour- Market-Programs.aspx

5. Skilled Immigrant
InfoCentre (Інформаційний центр
для кваліфікованих іммігрантів) має інформаційні програми та програми працевлаштування. Пошукайте інформацію онлайн або відвідайте особисто. Офіс знаходиться в Публічній бібліотеці Ванкувера.
Адреса: 350 West Georgia Street, Vancouver
Website: https://www.vpl.ca/siic/

6. Розкажіть друзям, родичам, вчителям, сусідам і консультантам, що ви шукаєте роботу. Вони можуть поділитися ідеями або познайомити вас з роботодавцями.

7. У вашій місцевій газеті можуть бути оголошення про роботу. Читайте розділ Classified («Оголошення»). Ви також можете переглядати розділ оголошень на вебсайті газети.

8. Деякі підприємства, які шукають працівників, розміщують вивіски на дверях і вікнах. Так роблять багато магазинів, кафе та ресторанів. Шукайте вивіски «help wanted», «hiring» або «seeking». Підприємства також можуть розміщувати вивіски в бібліотеках, центрах відпочинку та продуктових магазинах.

9. Якщо якась компанія вам подобається, можна запитати, чи наймає вона працівників. Можна відвідати її офіс, зателефонувати по телефону або відправити електронний лист.

10. Багато великих компаній мають спеціальні відділи (команди), які наймають нових працівників. Він називається відділом кадрів або людських ресурсів (HR). Наприклад, відділ HR може бути у лікарні, готелі чи школі. Щоб знайти роботу у великих компаніях, звертайтеся до відділу HR.

11. Найбільшим роботодавцем провінції Британська Колумбія є державний сектор. Щоб дізнатися про кар’єрні можливості та переглянути оголошення про вакансії, відвідайте вебсайт: https://www2.gov.bc.ca/gov/content/careers-myhr/job-

12. Якщо вам потрібно знайти кваліфіковану роботу в провінції Британська Колумбія,
яка використовує вашу освіту та досвід у рідній країні, може допомогти програма «Кар’єрні можливості для кваліфікованих іммігрантів».

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page