top of page

05

Я роблю все, як описано, але ніяк не можу знайти житло! Які є ще варіанти?

Пишіть пости у своїх акаунтах соціальних мереж та пости у групи, за якими ви стежили.

Використовуйте Facebook, Instagram та Linkedin. Цей варіант у кінці статті з тієї причини, що не всі хочуть присвятити у пошуки всіх друзів та колег, які не ваша цільова аудиторія. Але раптом вам пощастить – використовуйте всі можливості 21 століття. Можете зробити сторіс, або просто запитати у друзів по допомогу. І, так, - не закривайте ваші акаунти. Іноземці часто “йдуть знайомитись” з вами за вашими минулими активностями.

Важливо!
Це стосується груп у соціальних мережах. Будь ласка, не реагуйте на хейт. Просто будьте одразу готові до того, що люди різні, порадників у рази більше, ніж помічників. Тому пропускайте повз все, що не стосується суті вашого посту. Зазвичай це якийсь болючий досвід коментаторів або їх колишні проблеми, що не відносяться до вас, і вам вникати і приймати їх на себе точно не потрібно. Адже це дуже демотивує та лякає. У кожного своя історія, вам треба вдало побудувати свою власну.

Успіхів!!! Все вийде якнайкраще!

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page