top of page

02

Який план після того, як ми приїхали та оселилися?

Дотримуйтесь своїх обіцянок та планів, що писали у листі.

Будьте щирі та чесні у спілкуванні на 100%. Кожен, хто переїжджає, прагне стати щасливіше. Тож, для взаємного приємного співмешкання, головне бути як вдома, але пам’ятати, що ви в гостях. Правила гарного тону, чемність та взаємодопомога - вам у допомогу!
Не відмовляйтеся, у розумних межах, від того, що пропонують господарі, адже вони щиро прагнуть допомогти. Не просіть те, що не стали б надавати самі на їх місці. Спробуйте запропонувати розділити комунальні витрати, якщо це триваліший, ніж місяць, час та у вас є дохід чи кошти. Пригощайте періодично господарів українськими стравами, адже у нас настільки смачна, різноманітна та аутентична кухня. Дотримуйтесь порядку, прийнятому у приймаючій родині.

Важливо!

В багатьох країнах дуже пильно стежать та дотримуються вимог розподілу сміття, поведінки у соціальних місцях та дотримання умов карантину, прийнятих загальних норм та правил поведінки. Ознайомтеся з ними заздалегідь та спитайте у господарів, що вам необхідно знати - вони із радістю все пояснять.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page