top of page

01

Що робити після того, як ми сконтактували та отримали попереднє погодження?

Знайшли одне одного?

Ура! Переписуйтесь, проведіть відеодзвінок, якщо вам пропонують зустрітися всією сім'єю з обох боків, нагадуйте про себе, цікавтеся цими людьми тактовно, будьте на зв'язку. Періодично пишіть господарям про свої кроки: купили квитки або знайшли перевізника, будемо у вас у такий-то час. 99% господарів запропонують зустріти вас.
Не втомлюйтеся дякувати. Це – БЕЗКОШТОВНО і просто. Придбайте, за можливості, сувеніри для цієї сім'ї. Шкарпетки, найдешевший магнітик - це моветон. А ось кухоль гарної якості, українські смаколики типу меда чи чая, прапор України, футболка (якщо знаєте розмір) – це доречніше.

Важливо!
Запитайте у господарів про фізичну адресу, де ви будете мешкати. Обов’язково залиште рідним та друзям свої нові контакти, посилання на акаунти господарів, їх мобільний телефон та фото. Вони повинні знати про ваше місце перебування, домовтеся періодично виходити на зв’язок, до прибуття і після заселення будьте на зв’язку з кимось довіреним.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page