top of page

03

Які документи необхідно мати для ввезення собак, котів в Канаду?

1. Ветеринарний паспорт міжнародного зразка.
2. Вакцинація проти сказу і комплексна вакцинація проти інфекційних захворювань .
Лікар ветеринарної медицини робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини, підпис, печатка, дата) після перевірки ідентифікації тварини. Термін дії вакцинації залежить від використаної вакцини і не може перевищувати 1 рік. Вакцинація повинна бути проведена тварині у віці від 3 місяців і не більше ніж за 1 місяць до виїзду. Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до 3 місяців має перед цим дізнатися в країні в'їзду, чи дозволений в цій країні в'їзд без вакцинації.
3. Форма 1, яку потім обмінюють на Міжнародний ветеринарний сертифікат.
Форма видається державною службою ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон. Форму 1 необхідно змінити на Міжнародний сертифікат у Службі ветеринарного контролю. Як правило, ці служби є в аеропортах, але варто заздалегідь перевірити режим їх роботи. Якщо час дозволяє, краще отримати цей сертифікат заздалегідь, проте не раніше ніж за три дні до виїзду тварини.
4. Електронна ідентифікація (мікрочіп) не є обов'язковими.
Канада не вимагає ідентифікації мікрочіпа або татуювання для домашніх собак, імпортованих як особистих домашніх тварин, або домашніх кішок.
Є виключення для собак віком до 8 місяців, які імпортовані з комерційними цілями і належать до комерційних категорій.

Якщо у вас виникло питання, відповідь на яке вам не вдалось знайти на нашому сайті, ви можете заповнити форму натиснувши на кнопку "ASK US". Волонтери нашого сайту постараються в найближчий час знайти відповідь на найпопулярніші питання і додати відвовіді до сайту.

bottom of page